Witamy w Rotary Engine Vehicle Service

Jesteśmy warsztatem specjalizującym się w obsłudze, naprawie i modyfikacjach pojazdów z silnikiem rotacyjnym. Wieloletnie doświadczenie nabyte w znanych warsztatach o tym profilu, wiedza, dociekliwość oraz dokładność i precyzja sprawiają, że nasi klienci zawsze zadowoleni opuszczają warsztat sprawnym wozem.

Najczęstszymi bywalcami naszego warsztatu są Mazdy RX7 wszystkich generacji oraz RX8.

Części silnika wankla

Jako pasjonaci silnika rotacyjnego oraz modeli RX-7 oraz RX-8, dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom pełen zakres usług serwisowych. Od podstawowych czynności dotyczących eksploatacji, poprzez rewizje i remonty silników aż po poważniejsze modyfikacje pozwalające, zwiększyć satysfakcję z prowadzenia i użytkowania auta.

Silniki składane są na indywidualne życzenie klienta, czyli to ty decydujesz jak chcesz „odświeżyć” silnik, gruntownie go odbudować czy wymienić na nowy.

Używamy tylko najwyższej jakości części z pewnych źródeł.

.

Nasze wieloletnie doświadczenie w budowie i modyfikacjach samochodów z silnikiem wankla, zdobyte podczas budowy aut ulicznych do codziennego użytku jak i takich typowo torowych. Pozwala nam optymalnie i indywidualnie, dobrać zakres prac przy budowanym dla klienta projekcie.

Poza modyfikacjami mechanicznymi oferujemy również elektroniczne. W modelach Rx-8, S1 jak i S2, wykonujemy edycję sterownika ECU, gdzie wprowadzamy korektę wyświetlania błędów OBD (częste błędy P0037, P0410), zmiana zakresu pracy wentylatorów, korekta mapy pracy pompy OMP (wtrysk oleju), przesuwanie odcięcia zapłonu oraz wielu innych parametrów zwiększających żywotność silnika jak i jego moc.

RotaryEngines Japfest 2018
Spokojnie !!!
Posiadanie auta z Wanklem nie łączy się z bankructwem. 😉
Gwarantujemy rozsądne ceny, kulturalną, obsługę oraz fachową i uczciwą pomoc.
Załoga Rev Service i Struś